Україна

ЗСУ отримали партію відновлених БТР-80

ЗСУ отримали партію відновлених БТР-80

Фото: Укроборонпром У БТР-80 поліпшені тактико-технічні характеристики

Було проведено капітальний ремонт бронетранспортерів. На них встановили нові прилади спостереження, навігації та зв’язку українського виробництва.

Державне підприємство Миколаївський бронетанковий завод успішно завершило виконання контракту і передало військовим партію відновлених БТР-80 з поліпшеними тактико-технічними характеристиками. Про це повідомляє Укроборонпром в п’ятницю, 27 листопада.

Зазначено, що фахівці підприємства провели капітальний ремонт бронетранспортерів, відновили роботу всіх вузлів і агрегатів, а також встановили нові прилади спостереження, навігації та зв’язку українського виробництва.

«Після поліпшення тактико-технічних характеристик, бронетранспортери стали більш зручними в управлінні у темний час доби, адже вони оснащені новітніми тепловізорами. Оглядовість і розпізнавання цілі також істотно поліпшені. А нові прилади цифрового зв’язку БТР-80 відповідають стандартам НАТО і мають більш високий рівень захищеності від радіоперехоплення. Оновлені бронетранспортери вже передані нашим військовим «, — пояснив директор бронетанкового заводу Юрій Кравченко.

Раніше стало відомо, що ЗСУ отримали найбільшу партію пожежних танків. Вони пройшли капітальний ремонт і модернізацію на Львівському бронетанковому заводі.

Також повідомлялося, що ЗСУ отримають оновлену модель міномета замість проблемного міномета Молот, під час використання якого загинули 13 і були поранені 30 військовослужбовців.

ЗСУ отримали кілька сотень нових вогнеметів

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар