Світ

ЗМІ РФ заявили про знищення двох українських БМП

ЗМІ РФ заявили про знищення двох українських БМП

Фото: Reuters

Російські військові заявили, що «українські диверсанти» перетнули кордон та були знищені.

Російські федеральні ЗМІ заявили, що у Південному військовому окрузі Росії нібито знищено п’ятьох «українських диверсантів», які «проривалися з території України». Зокрема, повністю ідентичні повідомлення про це з’явилися 21 лютого на сайтах ТАСС та РИА Новости з посиланням на прес-службу Південного військового округу.

«21 лютого 2022 року близько 06:00 мск в районі населеного пункту Мітякінська Ростовської області на ділянці державного кордону Російської Федерації з Республікою Україна прикордонним нарядом ФСБ Росії було виявлено проникнення диверсійно-розвідувальної групи», — заявили в прес-службі ПВО.

За їхньою інформацією, російські військові знищили п’ятьох нібито «українських диверсантів».

«У результаті бойового зіткнення п’ятеро порушників кордону Російської Федерації зі складу диверсійно-розвідувальної групи знищено», — пишуть автори повідомлень.

Також вони стверджують, що «знищено дві бойові машини ЗСУ», які нібито увійшли на територію РФ «для екстреної евакуації української диверсійної групи».

Зазначимо, що жодного підтвердження інформації в офіційних російських джерелах немає.

Раніше сьогодні у ФСБ заявляли, що снаряд з України зруйнував прикордонний пункт у РФ.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що сепаратисти на Донбасі продовжують провокації — цього разу вони обстріляли околиці Луганська із тяжкого озброєння.

Джерело

Залишити коментар