Світ

ЗМІ пишуть про витік даних користувачів Facebook

ЗМІ пишуть про витік даних користувачів Facebook

Фото: AP (архивное фото) Хакери продають дані 1,5 млрд користувачів Facebook — ЗМІ

На хакерських форумах з’явилися повідомлення про продаж даних півтора мільярда осіб — імена, пошта, телефонні номери та інше.

  Дані більше ніж 1,5 мільярда користувачів Facebook продаються на популярному хакерському форумі. Про це повідомляє сайт TweakTown у понеділок, 4 жовтня.   Ідеться про імена, e-mail, телефонні номери, локації, гендер і т.д.   На тлі глобального збою падають акції технологічних корпорацій:  

  • Facebook — 5,69%;
  • Alphabet, Class A (власник Google) — 7,59%;
  • Apple — 9,94%;
  • Twitter — 10,71%.
  • Фондовий індекс NASDAQ упав на 2,3%.

Крім того, збої спостерігаються у забороненій в Україні соцмережі ВКонтакте.   Відзначимо, що наразі офіційних причин і термінів відновлення роботи сервісів немає.   За інформацією видання Independent, записи DNS, які повідомляють системам, як знайти Facebook.com або Instagram.com, були видалені сьогодні вранці з таблиць глобальної маршрутизації.   Нагадаємо, раніше в роботі Facebook, Instagram і WhatsApp стався глобальний збій. Про проблеми з доступом до соцмереж повідомляють користувачі із країн Європи, Азії, у Північній та Південній Америці.   Також повідомлялося, що впали Netflix, Steam і PlayStation. Зі збоями працюють Twitter, Google і Amazon.    

Джерело

Залишити коментар