Світ

Злом мережі Tesla: Маск російською відреагував на визнання хакера

Злом мережі Tesla: Маск російською відреагував на визнання хакера

Злочин і кара — Маск

Росіянин намагався запустити шкідливу програму в мережі Tesla, але був затриманий і визнав провину. Ілон Маск у відповідь написав назву роману Достоєвського.

 

Засновник і глава компанії Tesla зробив в Twitter коментар російською мовою під новиною про визнання росіянина в підготовці зламати комп’ютерні мережі компанії. Мільярдер написав назву роману Федора Достоєвського.   Напередодні Мін’юст США заявив, що громадянин РФ Єгор Крючков визнав провину в підготовці кібератаки на Tesla.   Ця новина була розміщена на сторінці інформаційного порталу Teslarati. Ілон Маск в коментарях написав назву роману Достоєвського і при цьому використовував правилами дореформеної орфографії російської мови.   «Злочин і кара», — залишив повідомлення глава Tesla.  

Злом мережі Tesla: Маск російською відреагував на визнання хакера

Скріншот    Раніше Ілон Маск продемонстрував знання російських приказок. Бізнесмен російською мовою обговорив з передплатниками в Twitter інопланетян на Марсі.   Також повідомлялося, що Маск зазначив роль України в космонавтиці СРСР.         Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Джерело

Залишити коментар