Світ

З’явилося відео, як контейнеровоз знімали з мілини

З'явилося відео, як контейнеровоз знімали з мілини

Контейнеровоз Ever Given застряг у Суецькому каналі майже тиждень тому. Лише через шість днів його вдалося зрушити з місця.

  Вранці в понеділок, 29 березня, вдалося зняти з мілини застряглий у Суецькому каналі контейнеровоз Ever Given. Відео процесу опублікували в мережі.   Зняти гігантський контейнеровоз вдалося після того, як земснаряди видалили близько 27 тис. куб. м піску, в якому застрягло судно.

  Як повідомив глава Адміністрація Суецького каналу Усама Рабіа, судно на 80% розміщене в руслі фарватеру.   За його словами, судноплавство каналом відновиться одразу після завершення операції з постановки судна на фарватер і відправлення його в район Великого Горького озера на технічний огляд.   В очікуванні відкриття навігації на підходах до каналу накопичилося понад 450 суден.   Контейнеровоз Ever Given сів на мілину і заблокував судноплавство по Суецькому каналу 23 березня. Судно є одним з найбільших у своєму класі: його довжина сягає 400 м, ширина — 59 м.   Судно перекрило Суецький канал. Які наслідки      

Джерело

Залишити коментар