Політика

Зеленський запросив президента Азербайджану в Україну

Зеленський запросив президента Азербайджану в Україну

Сайт президента України

Україна підтримує суверенітет і територіальну цілісність Азербайджану

Президент України Володимир Зеленський привітав президента Азербайджану Ільхама Алієва з днем ​​народження і запросив його відвідати Україну. Про це йдеться в офіційному привітанні українського лідера, текст якого опублікував АЗЕРТАДЖ.

«Мені дуже приємно підкреслити, що під час Вашого президентства Азербайджанська Республіка утвердилася як регіональний лідер, а наші двосторонні відносини піднялися на рівень стратегічного партнерства. Упевнений, що ми зацікавлені в подальшому поглибленні відносин між Україною та Азербайджаном на основі дружби і взаєморозуміння», — йдеться в привітанні.

За словами Зеленського, Україна і надалі рішуче підтримуватиме суверенітет і територіальну цілісність Азербайджану в рамках визнаних на міжнародному рівні кордонів.

«Я був би радий бачити Вас у Києві з офіційним візитом при першій же слушній нагоді для продовження нашого особистого діалогу з широкого спектра актуальних питань між Україною і Азербайджаном», — відзначив президент України.

Новини за темою: Алієв вибачився перед Путіним за збитий російський вертоліт

Раніше повідомлялося, що Азербайджан планує оцінити збитки від війни з Вірменією у Нагорному Карабасі, після чого через суд вимагатиме компенсації. 

Джерело

Залишити коментар