Україна

Зеленський розповів про розмову із Лукашенком

Зеленський розповів про розмову із Лукашенком

Фото: пресс-служба ОП

Лукашенко пообіцяв, що війська з Білорусі до України не підуть, зазначив Володимир Зеленський.

 

Президент України Володимир Зеленський уперше за два роки провів телефонну розмову з формальним лідером Білорусі Олександром Лукашенком. Про це глава держави повідомив у неділю, 27 лютого.

Зеленський зазначив, що розмова була довгою і дуже предметною.

«Я пояснив йому докладно неможливість нашого зіткнення. Я не хочу, щоб ракети, літаки, вертольоти летіли в Україну з Білорусі. Я не хочу, щоб війська йшли в Україну з Білорусії. І він мене запевнив у цьому», – сказав Зеленський.

За його словами, Лукашенко звернувся, щоб українська та російська делегації зустрілися на річці Прип’яті без жодних умов.

«Моє завдання як президента – захистити нашу державу. І ви побачили протягом цих жорстких днів, як ми це завдання виконуємо», – резюмував Зеленський.

Нагадаємо, Лукашенко взяв на себе відповідальність за те, що на час проїзду, переговорів та повернення української делегації усі літаки, вертольоти та ракети, розміщені на білоруській території, залишаться на землі. Але майже півгодини тому стало відомо, що з Білорусі по Україні були випущені ракети Іскандер. Вони вибухнули на території аеропорту у Житомирі.

Джерело

Залишити коментар