Політика

Зеленський продовжив дію закону про особливий статус Донбасу

Зеленський продовжив дію закону про особливий статус Донбасу

Володимир Зеленський Офіс президента України

Особливий статус продовжено до 31 грудня 2021 року

Президент України Володимир Зеленський продовжив закон про особливий статус Донбасу на рік. Він підписав закон 24 грудня. Про це йдеться на сайті Ради.

Президент підписав законопроект про внесення змін в закон «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей».

Раніше парламент України продовжив дію закону про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО до 31 грудня 2021 року. Зазначимо, закон про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО регулярно продовжується ще з 2014 року.

Новини за темою: Особливий статус Донбасу: У ТКГ оцінили можливість зміни закону

Нагадаємо, на початку грудня у Верховну Раду України внесли законопроєкт про продовження дії закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей. За даними ЗМІ, особливий порядок в ОРДЛО планують продовжити на рік — до 31 грудня 2021 року.

Пізніше представник України в політичній підгрупі ТКГ Андрій Костін зауважив, що поки зміни в закон про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) не планують. Однак це можливо за умови прогресу в переговорному процесі в Тристоронній контактній групі.

15 грудня Верховна Рада України підтримала продовження закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей на рік.

Джерело

Залишити коментар