Україна

Зеленський призначив понад 20 суддів

Зеленський призначив понад 20 суддів

Фото: Пресс-служба президента Украины Володимир Зеленський поступово заповнює вакансії в судах

Глава держави призначив нових суддів у два районні суди Києва і місцеві суди в шести областях.

Президент Володимир Зеленський призначив 21 суддю в місцевих загальних судах. Відповідний указ №501/2020 опублікований на сайті глави держави в понеділок, 16 листопада.

Згідно з документом, президент призначив суддів на посади в Кіровському районному суді Дніпра, Шевченківському районному суді Запоріжжя, Червоноградському міському суді Львівської області, Лебединському районному суді Сумської області, Ніжинському районному суді і Новгород-Сіверському районному суді Чернігівської області.

Також в Київській області призначено суддів Білоцерківського міськрайонного суду, Бородянського районного суду, Васильківського міськрайонного суду, Макарівського районного суду, Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду та Таращанського районного суду.

Крім того, глава держави призначив суддів Дарницького та Подільського районних судів міста Києва.

Нагадаємо, що майже третина суддівських посад в Україні є вакантними. Вища рада правосуддя стурбована ризиком кадрового голоду, оскільки ще 30% суддів мають право вийти на пенсію.

Також повідомлялося, що в Україні 70 місцевих судів не працюють через брак суддів. У Верховному суді розповіли про грандіозні проблеми з кадровим голодом в суддівській системі.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар