Політика

Зеленський перебуває в ізольованій палаті «Феофанії», — радник глави ОП

Зеленський перебуває в ізольованій палаті "Феофанії", - радник глави ОП

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

У палаті президент обладнаний спеціальний кабінет, в якому він може проводити наради

Президент України Володимир Зеленський та керівник Офісу президента Андрій Єрмак, у яких раніше підтвердився коронавірус COVID-19, знаходяться в ізольованих палатах лікарні «Феофанія». Про це повідомив радник керівника ОПУ Михайло Подоляк в інтерв’ю «Українській правді».

«Все досить строго, регламентовано протоколом. Вони знаходяться у Феофанії. Там обладнаний спеціальний кабінет, в якому президент може проводити наради», — розповів Подоляк.

За його словами, в палаті глави держави встановлено спецзв’язок. У Єрмака такого спецкабінету немає, лише ізольована палата.

Подоляк зазначив, що і у Зеленського стандартний графік роботи.

«Єдине обмеження — це ізоляція, нікого немає поруч. Тобто, ніхто з помічників не знаходиться поруч у президента або у глави Офісу, вони знаходяться в комунікаційному офлайні», — розповів радник глави ОПУ.

Також він додав, що глава держави не бачиться з родиною, тому що суворо дотримується карантину. Не бачиться президент і з керівником ОП — зв’язок з ним тільки по телефону.

«Олена Зеленська перехворіла, зрозуміло, що вона не є носієм. Але президент принципово до цього ставиться, що якщо ти дотримуєшся форматів карантину, то ти зобов’язаний їх дотримуватися в повному обсязі. Тобто, це повна ізоляція, в тому числі від рідних і близьких», — резюмував Подолян.

Нагадаємо, 9 листопада стало відомо, що президент України Володимир Зеленський захворів коронавірусною хворобою COVID-19. В ОПУ відразу ж зазначили, що глава держави пішов на самоізоляцію і працюватиме дистанційно. 

Источник

Залишити коментар