Україна

Зеленський: ми позбудемося від «засланих козачків»

Зеленський: ми позбудемося від "засланих козачків"

Глава держави заявив, що партія Слуга народу поступово позбудеться від випадкових людей і «засланих козачків».

Президент Володимир Зеленський анонсував вихід з партії всіх «засланих козачків» і розкритикував телеграм-канали за критику ситуації в країні. Про це він заявив у ході свого виступу на з’їзді партії Слуга народу в Києві в суботу, 13 березня.

Президент заявив, що зараз в політсилі позбавляються від «засланих козачків» і випадкових людей.

«Ми поступово очищаємо команду від засланих козачків, як кажуть, і від випадкових людей. Є й такі», — сказав він.

Крім того, Зеленський закликав партію до консолідації, коли йде голосування за принципові законопроекти, пов’язані із земельною і судовою реформами, боротьбою з корупцією та ін.

Також Зеленський попросив тих, хто «досі не зрозумів різниці між справжньою думкою народу і своїм Facebook-міхуром, або шумом деяких журналістів і анонімних телеграм-каналів про «все пропало», краще, будь ласка, встаньте і відійдіть зараз».

Зеленський попросив членів партії Слуга народу кілька речей: бути постійно на передовій реальних змін, зосередитися на дійсно важливих законах, а не на дрібницях, які імітують бурхливу діяльність.

«Потрібен осмислений підхід до політики і державного управління», — сказав він, додавши про необхідність думати на кілька кроків вперед.

Нагадаємо, сьогодні в Києві розпочався з’їзд Слуги народу, який проходить в КВЦ Парковий.

Раніше повідомлялося, що на з’їзді планують обговорити новий статут партії. Також на з’їзді планували обговорити статут і доктрину партії.

Джерело

Залишити коментар