Україна

Зеленський і Єрмак перебувають у Феофанії

Зеленський і Єрмак перебувають у Феофанії

Фото: president.gov.ua Зеленський і Єрмак перебувають в Феофанії

У Феофанії для президента, хворого на коронавірус, обладнаний спеціальний кабінет, де він може проводити наради.

Президент Володимир Зеленський і глава офісу президента Андрій Єрмак перебувають в лікарні Феофанія — політики перебувають в ізольованих палатах через COVID-19. Про це заявив радник глави ОП Олег Подоляк в інтерв’ю Українській правді у четвер, 12 листопада.

«Усе досить строго, регламентовано протоколом. Вони перебувають у Феофанії. Там обладнаний спеціальний кабінет, в якому президент може проводити наради», — сказав Подоляк.

У палаті Зеленського встановлено ​​спецзв’язок, а у Єрмака такого спецкабінету немає, є тільки ізольована палата. При цьому і у Зеленського, і у Єрмака стандартний графік роботи.

«Єдине обмеження — це ізоляція, нікого немає поруч. Тобто, ніхто з помічників не перебуває у президента або у глави офісу, вони в комунікаційному офлайні», — додав Подоляк.

Крім того, Зеленський не бачиться із сім’єю, тому що строго дотримується карантину. Не бачиться Зеленський і з Єрмаком — зв’язок з ним тільки телефоном.

Нагадаємо, що раніше у Зеленського виявили коронавірус. Президент України отримав позитивний результат тесту. При цьому він почувається добре.

Пізніше перша леді розповіла про самопочуття Зеленського. Олена Зеленська каже, що її чоловік почувається нормально. Він ізолювався, але продовжує працювати.

Covid на Банковій. Топ-чиновники на лікарняному

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар