Україна

Збірна України з покеру – найсильніша команда світу

Збірна України з покеру – найсильніша команда світу

Фото надане компанією PokerMatch

Наша команда отримала золоті нагороди та трофей переможців Кубка Націй другий рік поспіль.

У четвер, 12 листопада, на НСК «Олімпійський» відбулася урочиста церемонія нагородження гравців збірної України з матч-покеру. Влітку українці пречудово виступили на світовому Кубкові Націй, який через пандемію Covid-19 проходив в онлайн-форматі.

На цих змаганнях наша команда захищала свій минулорічний титул та успішно впоралася з місією попри те, що суперниками українців були титуловані збірні Німеччини, Іспанії, Ірландії, Сінгапуру та інші.

Збірна України з покеру – найсильніша команда світу

   

 

За декілька місяців золоті медалі таки дісталися Києва і знайшли своїх володарів. Президент Всеукраїнської федерації спортивного покеру Сергій Єфименко вручив нагороди киянам Ренатові Богданову, Андрію Любовецькому, Володимирові Дрокіну, Михайлові Кобилінському, Артемові Кобилинському й капітанові команди Михайлові Кедровському, харків’янам Ганні Мазно й Андрієві Момоту, а також Михайлові Гутому з Луцька, який був визнаний найкращим гравцем Кубка Націй-2020.

Окрім трофеїв, кожний гравець нашої команди отримав спеціальний приз від титульного спонсора збірної компанії PokerMatch – 25,000 гривень.

 

 

Збірна України з матч-покеру була створена нещодавно, у 2019 році, – і одразу заявила про себе на міжнародній арені. Минулого року наші покеристи виграли свій дебютний Кубок Націй, а найкращим гравцем турніру тоді стала найуспішніша покеристка України й амбасадор PokerMatch Ольга Єрмольчева. Далі була «бронза» чемпіонату Європи, який вперше приймав Київ, і ось нова яскрава перемога. Тепер українці будуть у статусі чемпіонів світу як мінімум до 2021 року, коли проходитиме новий турнір. А поки що наші «збірники» підтримують форму й змагаються за трофеї в Кубкові України з онлайн-покеру, який проходить на PokerMatch до 29 листопада, і стати до бою з ними може будь-який покерист, навіть початківець.

До речі, у змаганнях із матч-покеру фактор везіння повністю виключений, і все вирішує майстерність. Тим ціннішою є перемога збірної України!

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар