Світ

Заворушення в Вашингтоні: затримані і поранені

Заворушення в Вашингтоні: затримані і поранені

У США протестують через підсумки виборів

Зіткнення і бійки тривали всю ніч, пікетники також запалювали багаття на площі Свободи.

Кілька тисяч людей у ​​Вашингтоні, незгодних з підсумками президентських виборів у США, вийшли на мітинг на підтримку чинного глави держави Дональда Трампа, повідомляє телеканал Fox News 15 листопада.

За оцінкою телеканалу, в Марші за Трампа брали участь десятки тисяч людей. Вони пройшли від площі Свободи, яка розташована недалеко від Білого дому, до будівлі Верховного суду США.

Акція на підтримку Трампа розпочалася вдень 14 листопада. Демонстранти протестували проти результатів виборів президента США і вимагали припинити «крадіжку голосів».

До вечора на вулиці також вийшли і противники Трампа. В результаті відбулися зіткнення, поліцейські заарештували 20 осіб. Одна людина отримала ножове поранення, повідомила New York Times. Ще двоє поліцейських постраждали, пише Washington Post.

Зіткнення і бійки тривали в Вашингтоні всю ніч, протестуючі також запалювали багаття на площі Свободи. В одному з ресторанів неподалік від Білого дому прихильників Трампа закидали пляшками і запустили в них феєрверки, повідомив у Twitter кореспондент USA Today.

З настанням темряви противники Трампа відібрали червоні кепки і прапори прихильників президента і підпалювали їх, повідомила WP.

Сам президент звинуватив у нападах на своїх прихильників учасників руху Антифа, яке об’єднує ліві і ліворадикальні партії і організації.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар