Україна

Залужний озвучив варіанти дій для окупантів

Залужний озвучив варіанти дій для окупантів

Фото: facebook.com/CinCAFU Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний

Генерал запропонував загарбникам два варіанти: або здатись українським військовим, або загинути на нашій землі.

 

Російські військові, які прийшли з війною в Україну, мають два виходи: або здатися, або померти. Українці захищатимуть свою землю до останнього. Про це у ніч на середу, 2 березня, заявив головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний.

«Весь світ бачить, як держава-агресор Російська Федерація веде криваву війну проти України, використовуючи дальню та оперативно тактичну авіацію із застосуванням високоточної зброї далекої дії. У прицілі російських окупантів — мирні міста, але вони холоднокровно натискають на спусковий механізм, злочинцями, що робить їх військовими злочинцями», — зазначив генерал.

При цьому він наголосив, що ЗСУ дали таку відсіч агресору, що для продовження наступу він змушений проводити мобілізацію для формування резерву. Ворог втратив тактичну ініціативу та знизив темпи просування.

За даними Залужного, у вівторок у боях із загарбниками на Чорнобильському напрямку отримав поранення начальник штабу 36 армії (Улан-Уде) Східного військового округу, у Сіверському операційному районі загинув (за іншими даними, отримав поранення) командир 11 окремої десантно-штурмової бригади (Улан-Уде) Повітряно-десантних військ ЗС РФ.

«У російських окупантів є два варіанти: бути знищеними або здатися. Ми на своїй землі, тому захищатимемо її до останньої краплі крові. Як своєї, так і загарбника», — резюмував головнокомандувач.

Нагадаємо, за підсумками попереднього дня у Генштабі ЗСУ повідомили, що ворог не може воювати з готовим до тотального опору українським народом.

Джерело

Залишити коментар