Україна

Долітались! Україна заарештувала ще 44 російські літаки, які виконують рейси в Крим.

За матеріалами слідчих Служби безпеки України накладено арешт на 44 пасажирських літаки одного з російських авіаперевізників, які порушують правила в’їзду та виїзду з анексованої території. Завдяки арешту можна обмежити польоти цього авіаперевізника до Криму та інших країн.

Долітались! Україна заарештувала ще 44 російські літаки, які виконують рейси в Крим.
Загалом Україна наклала арешт вже на 109 літаків

Цього разу – дали не просто заборону на в’їзд якійсь зірці шоу-бізу, а наклали арешт на всі літаки! Арешт накладено у межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 111, ч. 2 ст. 332, ч. 2 ст. 332-1 та ст. 334 Кримінального кодексу України стосовно порушення іноземними авіакомпаніями правил міжнародних перельотів та незаконного переправлення осіб через державний кордон України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що наразі 37 авіакомпаній РФ здійснюють регулярні авіаперевезення до анексованого півострова в порушення норм українського законодавства.

Накладення відповідного арешту і проведення подальших слідчих дій дасть можливість обмежити польоти літаків цих авіаперевізників, у тому числі до європейських країн.

У СБУ нагадали, що оскільки з березня 2014 року Україна закрила повітряний простір над окупованим півостровом Криму зв’язку з неможливістю здійснювати нагляд за безпекою польотів при організації повітряного руху, а також гарантування безпеки польотів, офіційно припинено функціонування всіх аеропортів окупованої території півострова.

«Незважаючи на це, наразі встановлено та накладено арешти загалом на 109 літаків російських авіакомпаній, які здійснюють регулярні пасажирські авіаперевезення до окупованого півострова, порушуючи міжнародні правила польотів та законодавство України», — повідомили в СБУ.

Джерело: Пресцентр СБУ

Залишити коментар