Всі новини

Уряд призначив т.в.о. голови ДАБІ Ірину Король. Що про неї відомо

Уряд призначив т.в.о. голови ДАБІ Ірину Король. Що про неї відомо

Новим тимчасовим керівником ДАБІ стала Ірина Король
Фото з відкритих джерел

Раніше Король обіймала посаду заступника директора департаменту та начальника відділу методології та нагляду за видачею дозволів на виконання будівельних робіт департаменту дозвільних процедур ДАБІ

Кабінет міністрів України призначив тимчасовим виконувачем обов’язків голови Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) Ірину Кароль. Про це повідомив постійний представник уряду у Верховній Раді України Василь Мокан у Telegram. 

Як зазначається, таке рішення було ухвалено на засіданні уряду в понеділок, 26 жовтня. 

«Урядовці призначили Король Ірину Миколаївну тимчасово виконуючою обов’язки Голови ДАБІ. Відповідні рішення були ухвалені на сьогоднішньому позачерговому засіданні уряду», — зазначив Василь Мокан. 

Зауважимо, до призначення на нову посаду Ірина Король була заступником директора департаменту та начальника відділу методології та нагляду за видачею дозволів на виконання будівельних робіт департаменту дозвільних процедур ДАБІ. 

Також в декларації посадовиці зазначено, що за підсумками 2019 року вона отримала 202,9 тисячі гривень заробітної плати у Вишгородській міськраді. Крім цього, жінка отримала 77,6 тисячі гривень у Державній архітектурно-будівельній інспекції. 

Нагадаємо, нещодавно Служба безпеки України викрила посадовців Державної архітектурно-будівельної інспекції на масштабній незаконній видачі будівельним компаніям дозвільних документів і сертифікатів готовності вводу об’єктів в експлуатацію.

Источник

Залишити коментар