Україна

Укроборонпром готовий збільшити обсяги виробництва озброєння

Укроборонпром готовий збільшити обсяги виробництва озброєння

Фото: mil.gov.ua «Укроборонпром» зазначає, що підприємства-учасники готові за необхідності збільшити обсяги виробництва озброєння

Концерн перебуває на сторожі національних інтересів України і щодня робить внесок у зміцнення обороноздатності держави, заявив Гусєв.

Державний концерн Укроборонпром готовий за необхідності збільшити обсяги виробництва озброєння та військової техніки у зв’язку із ситуацією в Україні. Про це у вівторок, 14 грудня, заявив генеральний директор ЦК Юрій Гусєв.

«Країна-агресор продовжує розхитувати ситуацію в Україні. РФ вдається і до кібершпигунства, і до пропаганди, і, звичайно, до енергетичних важелів впливу, як скорочення транзиту газу через українську ГТС, а також підвищення європейських цін на газ. Очевидно, з метою політичного тиску на сусідні держави та для підтримки напруги в регіоні РФ періодично вдається до практики перекидання військових підрозділів, озброєння та військової техніки до кордону з Україною», — написав Гусєв.

Він зазначив, що ситуація в районі проведення Операції об’єднаних сил загострюється, в окупованому Криму «тривають заходи щодо мілітаризації, посилилася розвідувальна діяльність РФ проти України».

«Зважаючи на ситуацію, Укроборонпром зазначає, що підприємства-учасники готові за необхідності збільшити обсяги виробництва озброєння та військової техніки.

Раніше повідомлялося, що Укроборонпром та Airbus співпрацюватимуть за вертолітною програмою.

Кабмін схвалив реорганізацію Укроборонпрому

Джерело

Залишити коментар