Політика

Українське керівництво так бігає навколо Байдена, бо з корупцією воно не боролося і не хоче боротися, — експерт

Українське керівництво так бігає навколо Байдена, бо з корупцією воно не боролося і не хоче боротися, - експерт

Тарас Загородній. Фото Синиця Олександр / УНІАН

Західним партнерам вигідно тримати при владі України корупціонерів, бо вони виконують вказівки і дозволяють багатьом країнам ставати багатшими

Влада Україна побігла вітати Джо Байдена з перемогою на виборах США тому що з корупцією вона як не боролася, так і не хоче боротися.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив політтехнолог Тарас Загородній.

Відповідаючи на питання ведучої, чи не поспішила українська влада привітати з перемогою на виборах президента США Джо Байдена, незважаючи на те, що остаточні результати виборів будуть відомі аж у січні, Тарас Загородній зауважив, що українські посадовці «побігли» за лідерами інших держав, але є й ще одна причина такої поведінки: 

«Вони побігли і ми побігли. Є така реакція нашого керівництва, і ми повинні розуміти чому в більшості випадків наш український політикум так бігає. Чому? Тому що з корупцією він як не боровся, так і не хоче боротися. А хто сказав, що наші закордонні партнери хочуть боротися з корупцією? Їх і так все влаштовує – вони грабують країну, а гроші переводять за кордон», – зазначив політтехнолог.

Зі слів Тараса Загороднього, чимало нинішніх та експосадовці вбачають в Україні лише місце для розграбунку. Ба більше, вони цього навіть не приховують.  

«Тому, в принципі, всю цю корупцію у владі тримають, бо їм цікаво, ці люди виконують вказівки і дозволяють багатьом країнам ставати багатшими. Ось власне і весь секрет, чому вони так хочуть привітати президента Сполучених Штатів Америки», – прокоментував експерт.

Як повідомляли, 7 листопада президент України Володимир Зеленський привітав «демократа» Джо Байдена з перемогою на виборах президента США.

За словами Зеленського, дружба між Україною та США стає міцнішою. «Вітаю Джо Байдена, Камалу Харріс. Україна оптимістично дивиться на майбутнє стратегічного партнерства зі США. Україна та Сполучені Штати Америки завжди співпрацювали в галузі безпеки, торгівлі, інвестицій, демократії, боротьби з корупцією. Наша дружба стає лише міцнішою!», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у США кілька засобів масової інформації на основі даних про підрахунок бюлетенів і своїх експертних оцінках оголосили про перемогу Джо Байдена на виборах очільника країни. За попередніми підрахунками, Байден переміг у Пенсільванії, і в цілому по країні набрав 273 голоси вибірників із 270 необхідних.

Одразу після цього Джо Байден заявив про його обрання на посаду очільника держави. За словами політика, він обіцяє бути президентом всієї країни.

Водночас чинний президент США Дональд Трамп також відреагував на заяви про перемогу кандидата від Демократичної партії Джо Байдена. Він заявив, що вибори ще не закінчені, а його штаб буде оскаржувати результати.

 

Источник

Залишити коментар