Україна

Україні потрібно перейти на латиницю — Данилов

Україні потрібно перейти на латиницю - Данилов

Фото: Скриншот

Секретар РНБО назвав відмову від використання кирилиці «однією з фундаментальних речей» для України.

Україна повинна позбутися від кирилиці і перейти на латиницю. При цьому англійська мова повинна стати обов’язковою для вивчення з дитячого садка. Про це сказав секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов в інтерв’ю для Радіо Свобода, оприлюдненому 11 вересня.

«Я за (введення латинки — ред.). я вважаю, що це буде одна з фундаментальних речей, нам треба позбутися від кирилиці і перейти на латиницю», — відповів секретар РНБО на питання про введення латиниці.

Також Данилов підкреслив важливість вивчення англійської мови з самого дитинства.

«Те, що стосується мови, ви знаєте мою позицію. Я за дві мови в нашій країні. Англійська мова повинна бути обов’язковою. Тому що, якщо ми говоримо про цивілізований світ, то англійська мова — це мова цивілізованого спілкування. І ми повинні розуміти, що англійську мову повинні знати всі. Хто вже немолодий, складно, але це одна справа, а в дитячих садах, в школах це повинно бути», — зазначив секретар РНБО.

Раніше Данилов заявив, що статус державної в Україні буде тільки в української мови. За його словами, «ніякої другої, російської, у нас бути не може».

Арестович запропонував перейменувати українську мову на «руську мову»

Джерело

Залишити коментар