Україна

Україні боротьба з COVID за рік коштувала 46,4 млрд грн

Україні боротьба з COVID за рік коштувала 46,4 млрд грн

Сьогодні у нас достатньо різних видів вакцин – заступник міністра

Тільки на закупівлю вакцин проти коронавірусу було виділено 11,4 млрд грн, тоді як на доплати медпрацівникам – півмільярда.

  Торік в Україні загальні витрати коштів державного бюджету на боротьбу з пандемією коронавірусу становили 46,4 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.   На оплату послуг з екстреної та стаціонарної медичної допомоги, наданих COVID-пацієнтам, а також послуг з вакцинації населення проти коронавірусу було витрачено – 22,4 млрд грн.   На закупівлю COVID-вакцин виділено 11,4 млрд грн.   Витрати на забезпечення лікарень киснем, діагностичним обладнанням, експрес-тестами і витратними матеріалами для тестування становили 2,5 млрд; доплати до зарплат медпрацівників – 0,5 млрд; інші заходи у сфері охорони здоров’я – 0,1 млрд.   Також повідомляється, що у 2021 році на соцпідтримку загалом використано 7,7 млрд грн. З них: на виплати з безробіття та часткового безробіття – 2,2 млрд; на заходи соціальної підтримки населення в умовах карантину – 3 млрд; тоді як на виплату «лікарняних» – 2,5 млрд грн.   Виділено 0,9 млрд грн на здійснення заходів для боротьби з COVID-19 у закладах освіти; на доплати до заробітної плати військовослужбовцям Нацгвардії та Держприкордонслужби, органів і підрозділів цивільного захисту, поліцейським, медичним та іншим працівникам відомчих закладів охорони здоров’я – 0,8 млрд грн.   «Торік Мінфін знаходив можливості для фінансування всіх заходів із протидії пандемії COVID-19… Сьогодні у нас достатньо різних видів вакцин, щоб забезпечити актуальні потреби у вакцинації, зокрема й бустерні дози», – заявив заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев.  

Україні боротьба з COVID за рік коштувала 46,4 млрд грн

Скриншот     Європа має шанс подолати COVID-пандемію – ВООЗ   Також Korrespondent.net писав, що Кабмін схвалив план COVID-вакцинації на 2022 рік. Україна вже на 100% забезпечена вакцинами від коронавірусу. Цього року планують охопити вікову групу 12-18 років.  

Джерело

Залишити коментар