Політика

Україна закупить 6 млн експрес-тестів на коронавірус за 1 млрд гривень, – Шмигаль

Україна закупить 6 млн експрес-тестів на коронавірус за 1 млрд гривень, – Шмигаль

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль Урядовий портал

Тести направлять сімейним лікарям та бригадам «швидкої»

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна закупить 6 млн експрес-тестів на коронавірусну хворобу COVID-19. Про це він повідомив у Telegram.

За словами Шмигаля, парламентський комітет із питань бюджету підтримав рішення про виділення 1 млрд грн на їх закупівлю. «Тести отримають переважно  сімейні лікарі та мобільні бригади швидкої допомоги. Так у нас з’явиться ефективний та швидкий інструмент додаткового тестування», – йдеться в повідомленні.

Крім того, ще 900 млн грн виділили на додаткове забезпечення киснем лікарняних ліжок у всіх регіонах країни. Також додаткові кошти направлять в області для підготовки організації мобільних госпіталів. «Будемо сподіватися, що до цього справа не дійде, але мусимо бути готові та передбачити всі варіанти», – резюмував Шмигаль.

Раніше повідомлялося, що заступник міністра охорони здоров’я Ярослав Кучер заявив про відсутність зобов’язань для українців проходити тестування на COVID-19 після повернення з-за кордону. За його словами, випадок зі змушенням проходити платний тест трапився з моряками в Одеському аеропорту.

Источник

Залишити коментар