Україна

Україна заборонила в’їзд чиновникам з Угорщини

Україна заборонила в'їзд чиновникам з Угорщини

Фото: rbc.ua МЗС України готується розширити чорний список угорських офіційних осіб

Зазначені чиновники під час виборчої кампанії в Закарпатській області вдавалися до прямої агітації, пояснив голова українського МЗС.

 

Влада України заборонила в’їзд двом угорським високопоставленим офіційним особам. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, повідомило в понеділок, 26 жовтня, інформагентство Інтерфакс-Україна.

 

 

 

«Один з них — це державний секретар канцелярії прем’єр-міністра Угорщини», — уточнив Кулеба. За його словами, зазначені чиновники під час виборчої кампанії у Закарпатській області вдавалися до прямої агітації.

 

Крім того, ініційовано введення заборони на в’їзд в Україну ще кільком угорцям, які активно втручалися у внутрішні справи України під час місцевих виборів.

 

«Наші партнери будуть найближчим часом детально поінформовані про факт втручання у вибори з боку Угорщини, і ми вже поінформували про це наглядову місію ОБСЄ», — заявив голова МЗС.

 

Він підкреслив, що Україна налаштована на конструктив у відносинах з Угорщиною, однак робитиме жорсткі і чіткі кроки, якщо Будапешт нехтуватиме інтересами та законодавством України.

 

«З минулого року ми дуже багато зробили, щоб відновлювати довіру у відносинах і йти на вирішення проблем. Але якщо хтось думає, що, оскільки всі «в позитиві», можна робити що завгодно, він глибоко помиляється. Бо мій принцип дуже простий: якщо тебе вдарили, треба вдарити у відповідь», — резюмував голова МЗС України.

 

Як повідомлялося раніше, Міністерство закордонних справ України в понеділок, 26 жовтня, викликало посла Угорщини в Україні Іштвана Ійдярто для вручення йому ноти протесту.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар