Україна

Україна докупила ліки від COVID-19

Україна докупила ліки від COVID-19

Фото: Twitter Україна докупила препарати для пацієнтів із COVID-19

Препарат Тоцилізумаб використовується для лікування хворих на коронавірус. Загальна вартість товару становила 24,36 млн гривень.

  ДП Медзакупівлі на замовлення МОЗ провело дозакупівлю препарату Тоцилізумаб, який використовується для допомоги COVID-хворим. Про це повідомляє прес-служба Медзакупівель у п’ятницю, 31 грудня.   Напередодні підприємство підписало угоду зі швейцарською компанією-виробником препарату на дозакупівлю:

  • 2300 флаконів дозуванням 200 мг/10 мл за 21,3 млн гривень. Ціна за одиницю – 9259 гривень;
  • 840 флаконів дозуванням 80 мл/4 мл за 3,06 млн гривень. Ціна за одиницю – 3650 гривень.

  Таким чином, загальна вартість товару склала 24,36 млн гривень. Постачання препарату має відбутися до 1 березня 2022 року.   Нагадаємо, що раніше в Україні приріст COVID-випадків перевищив 7 тисяч. Серед лідерів зі зростання захворюваності на коронавірус Київ, Одеська, Львівська та Полтавська області.   Також повідомлялося, що COVID-щеплення отримали ще 100 тисяч українців. В Україні вже 44,1% дорослого населення країни одержали дві дози вакцини проти коронавірусної хвороби.       Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet Читайте Korrespondent.net в Google News Коронавірус COVID-протести у Мюнхені переросли у сутички з поліцією СюжетЕпідемія, пандемія, ендемія: у чому різниця? СюжетОмікрон-варіант коронавірусу загрожує критичній інфраструктурі Німеччини СюжетЯк Парагвай стає прихистком для німецьких антивакцинаторів Десятки тисяч людей в Німеччині протестували проти COVID-обмежень

Джерело

Залишити коментар