Україна

У ЗСУ зафіксована нова смерть від коронавірусу

У ЗСУ зафіксована нова смерть від коронавірусу

Фото: Командование Медицинских сил ВСУ Ще один військовий помер від COVID-19

Напередодні на COVID-19 захворіли 185 військових, з них 30 госпіталізовані, а решта лікуються вдома під контролем лікарів.

За минулу добу один боєць ЗСУ помер від коронавірусу. Про це повідомляє командування Медичних сил ЗСУ в п’ятницю, 13 листопада.

«Військовослужбовець (Київська область) захворів гостро, з 19 вересня 2020 року перебував на стаціонарному лікуванні в Національному військово-медичному клінічному центрі «ГВКГ» щодо гострої респіраторної хвороби COVID-19, позалікарняна двостороння полісегментарна пневмонія. Позитивний ПЛР тест від 16 вересня 2020 року. Незважаючи на проведену терапію, стан пацієнта погіршувався, 23 вересня 2020 року почали наростати явища дихальної недостатності, в зв’язку з чим хворий був переведений до реанімаційного відділення. 10 листопада 2020 року стан здоров’я пацієнта різко погіршився, внаслідок швидкої наростаючої поліорганної недостатності, почалася інтенсивна терапія, яка, на жаль, не дала позитивного результату», — сказано в повідомленні.

При цьому серед виявлених напередодні хворих 30 госпіталізовані, ще 155 лікуються вдома під контролем медичної служби, в тому числі 39 військовослужбовців і чотири працівники ЗСУ в Київській області, 24 військовослужбовці і два працівники ЗСУ в Житомирській області, 12 військовослужбовців і три працівники ЗСУ в Одеській області.

«Усього станом на 10:00 13 листопада в ЗСУ на гостру респіраторну хворобу COVID-19 хворіють 2 379 осіб. Одужали за час пандемії 5 168 осіб, летальних випадків — 21. На ізоляції, в тому числі самоізоляції, перебувають 366 осіб», — резюмували військові медики.

Нагадаємо, що в Україні новий антирекорд щодо COVID-19. Серед захворілих 388 дітей і 555 медпрацівників. У лікарні госпіталізовано 1 587 осіб.

Також Степанов розповів про прийдешній колапс медсистеми. Якщо люди не дотримуватимуться карантину, то вже через місяць в лікарнях закінчаться місця, і нових хворих на COVID-19 буде нікуди приймати.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар