Україна

У Зеленського стурбовані критичною ситуацією з COVID-19 в Криму

У Зеленського стурбовані критичною ситуацією з COVID-19 в Криму

У Криму гуманітарна криза через епідемію коронавірусу

Тяжкохворим відмовляють в госпіталізації через відсутність місць в лікарнях, не вистачає медиків, швидку чекають до 15 годин, а в аптеках немає базових медикаментів.

У анексованому Крим критична ситуація з епідемією коронавірусу. Про це повідомляє представництво президента України в Криму в неділю, 25 жовтня.

Всупереч політиці російської «влади» щодо придушення свободи слова і вільного поширення інформації на півострові, представництво президента виявило найбільш складні виклики, пов’язані з пандемією в регіоні:

  •     відсутність койко-місць в лікарнях для лікування хворих на COVID-19, відмова в госпіталізації навіть важкохворим пацієнтам;
  •     переміщення хворих на COVID-19 з лікарень в санаторії, де хворі залишаються без медичного спостереження;
  •     відсутність можливості пройти медичне обстеження і/або тестування за власним бажанням;
  •     відсутність доступу до швидкої медичної допомоги (час приїзду машини швидкої допомоги досягає 15 годин);
  •     відсутність в аптеках будь-яких препаратів першої необхідності для лікування COVID-19, що робить неможливим лікування вдома;
  •     викривлення статистики захворювань окупаційними адміністраціями і штучне регулювання статистики через обмежений доступ до тестування;
  •     відсутність об’єктивної інформації та інформування населення про ризики, пов’язані з COVID-19;
  •     відсутність належного контролю за дотриманням правил використання засобів індивідуального захисту і карантинних заходів в громадських місцях і місцях масового скупчення людей тощо.

У представництві президента України засудили дії так званої «влади» в Криму і зазначили, що необхідно відреагувати на виклики, пов’язані з гуманітарною кризою, спровокованою епідемією на півострові.

Раніше повідомлялося, що Донецьк не справляється з хвилею епідемії COVID-19. У черзі на госпіталізацію більше сотні людей, але місць у лікарнях більше немає. Швидка допомога їде на виклик близько п’яти годин.

Ситуація з коронавірусом в ОРДЛО критична

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар