Україна

У Запоріжжі в черзі до міськвиборчкому стоять сотні членів ДВК

У Запоріжжі в черзі до міськвиборчкому стоять сотні членів ДВК

Фото: Укринформ

Люди не можуть здати протоколи про підрахунок голосів — у міському виборчкомі прийняли тільки 34, з них половину відправили на доопрацювання.

 

У Запоріжжі в міській виборчій комісії зібралися близько сотні членів дільничних виборчкомів, які ще з ночі намагаються здати протоколи. Про це повідомляє Укрінформ у понеділок, 26 жовтня.

 

«Станом на майже 11:00 з 314 ДВК з протоколами про підрахунок голосів за кандидатів у Запорізькі обласну та міську ради на засідання виборчкому потрапили тільки 34, з яких 17 — відправили на доопрацювання», — заявила член міської виборчої комісії Світлана Мазньова.

 

Вона додала, що в документах дуже багато помилок: більшість оформлені неналежним чином, немає печатки.

 

«Їдьте на ДВК і виправте помилки. Ми так само, як і ви, вийшли на роботу 25 жовтня о 7 ранку, нам так само, як і вам, потім треба здавати ці документи, ми всі втомилися», — стверджує Мазньова.

 

При цьому багато людей чекають на вулиці. Вони припускають, що документи будуть здавати не менше двох-трьох діб.

 

 

 

 

 

Нагадаємо, що раніше в Луцьку спостерігач вистрибнув у вікно на виборчій дільниці. Спостерігач від партії Сила і честь вистрибнув у вікно після того, як комісія почала підрахунок голосів.

 

Також повідомлялося, що під Дніпром бюлетені «погасили» сокирою. У Дніпропетровській області вдалися до радикального методу погашення невикористаних бюлетенів місцевих виборів.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар