Політика

У Верховній Раді зареєстрували постанову про скасування «карантину вихідного дня»

У Верховній Раді зареєстрували постанову про скасування "карантину вихідного дня"

Фото з відкритих джерел

Поки текст документу не був оприлюднений

У парламенті зареєстрували проєкт постанови про скасування  в Україні «карантину вихідного дня». Про це розповіла тимчасова виконуюча обов’язки глави Верховної Ради, віцеспікер Олена Кондратюк під час засідання погоджувальної ради, повідомляє Бабель. 

«Зареєстрували спеціальну постанова № 4381 про рекомендацію уряду скасувати карантин вихідного дня», — заявила Кондратюк.

Як зазначено у картці законопроєкту на сайті ВРУ, ініціаторами проєкту є Олена Кондратюк, представники «Слуги народу» Олександр Корнієнко та Давид Арахамія, нардеп із «Голосу» Ярослав Железняк, нардеп від «Опозиційної платформи ㅡ За життя» Юрій Бойко та нардеп «Європейської солідарності» Ірина Геращенко. Наразі сам текст законопроєкту не опубліковано.

Нагадаємо, на засіданні 11 листопада уряд запровадив «карантин вихідного дня». Відповідним рішенням вводиться жорсткий карантин з 00:00 суботи до 00:00 понеділка, який буде повторюватися щотижня вихідними.

Згодом міський голова Львова Андрій Садовий виступив проти введення в Україні «карантину вихідного дня» та заявив, що у Львові таке рішення уряду підтримувати не будуть.

Через деякий час про відмову запроваджувати «карантин вихідного дня» заявила влада й інших українських міст. Відповідні заяви прозвучали в Тернополі, Житомирі, Черкасах, Одесі та інших містах. 

Источник

Залишити коментар