Політика

У Верховній Раді коронавірусом заразився кожен шостий нардеп, – ЗМІ

У Верховній Раді коронавірусом заразився кожен шостий нардеп, – ЗМІ

Верховна Рада України ІХ скликання Офіс президента

Наразі кількість хворих на COVID-19 депутатів становить до 25 осіб

В Україні від початку пандемії COVID-19 коронавірусом заразилися понад 70 депутатів Верховної Ради. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на власні джерела в парламенті.

Зазначається, що наразі кількість хворих менша, але загалом на COVID-19 перехворів кожен шостий нардеп. «Зараз активних хворих десь 23-25, ця кількість змінюється. А в загальному за весь час пандемії захворіли понад 70 депутатів», – сказав співрозмовник видання.

Крім того, відомо, що станом на четвер, 12 листопада є понад 30 хворих і в секретаріаті парламенту. А загалом від COVID-19 з початку пандемії постраждали понад 70 співробітників відомства.

Нагадаємо, вчора, 11 листопада, спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков заявив, що захворів на коронавірусну хворобу COVID-19. За словами самого парламентаря, він почувається нормально.

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський захворів на COVID-19. Пізніше радник керівника ОПУ Михайло Подоляк зазначив, що президент Зеленський та керівник Офісу Єрмак перебувають в ізольованих палатах лікарні «Феофанія».

Источник

Залишити коментар