Світ

У Вашингтоні проходить Марш на підтримку Трампа

У Вашингтоні проходить Марш на підтримку Трампа

Демонстранти з’їхалися у Вашингтон з усієї Америки

Американці вийшли на так званий Марш мільйонів на підтримку заяв Трампа про нібито фальсифікації на виборах і за скасування перемоги Джо Байдена.

  У Вашингтоні проходить масштабна акція прихильників чинного президента США Дональда Трампа. Про це повідомляє Fox News у суботу, 14 листопада.   Американці вийшли на так званий Марш мільйонів у Вашингтоні на підтримку заяв Трампа про нібито фальсифікації на виборах і за скасування перемоги кандидата від демократів Джо Байдена.   У руках у демонстрантів американські прапори, плакати з ім’ям Трампа і віце-президента Пенса і гаслами «Ще чотири роки». Люди прибули у Вашингтон з різних куточків країни. Вони вважають, що Трамп був борцем за Америку, а зараз настав час заступитися за нього.   Повз демонстрантів проїхав і сам чинний президент США, чим викликав у них бурю радісного хвилювання.  

 

  Раніше повідомлялося, що Дональд Трамп уперше допустив, що американську адміністрацію в подальшому очолить не він, а його суперник — демократ Джо Байден.   Режисер Один вдома 2 розповів, як Трамп з’явився у фільмі    

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар