Світ

У топ-міст з найбільшими заторами потрапили чотири українських міста

У топ-міст з найбільшими заторами потрапили чотири українських міста

Середній показник заторимки в Києві — 51%

У першій трійці світового рейтингу завантаженості доріг стоять Москва, Мумбай і Богота. Всього було проаналізовано трафік у 30 містах світу.

  Київ, Одеса, Харків і Дніпро потрапили в рейтинг міст з найбільшими затримками часу для автомобільного трафіку в 2020 році. При цьому столиця України піднялася з 12-го на 7-е місце, повідомляє компанія TomTom, що займається навігацією і цифровим картографуванням.   Середній показник затримки в Києві становить 51%. Це означає, що 30-хвилинна поїздка автомобілем на порожніх дорогах перетворюється в 45-хвилинну поїздку по завантажених дорогах.   Також у Києві тільки 48 днів на рік спостерігався низький трафік — це найгірший показник серед топ-10 учасників рейтингу.   Одеса потрапила на 11 місце списку, Харків — на 13, а Дніпро зайняв 22 місце.   П’ятірка лідерів виглядає так:  

  • Москва (РФ) — 54% затримки,
  • Мумбай (Індія) — 53%,
  • Богота (Колумбія) — 53%,
  • Маніла (Філіппіни) — 53%,
  • Стамбул (Туреччина) — 51%.

  Сервіс TomTom моніторить затримки трафіку в 416 містах 57 країн світу.   Натомість Київ потрапив до сотні найзеленіших міст світу. Про це стало відомо напередодні. Частина міських зелених насаджень в українській столиці складає 44%, що дало можливість місту зайняти соте місце в списку найбільш зелених міст світу.   Як повідомлялося раніше, в Києві транспортний потік збільшився майже на 5% за рік.      

Джерело

Залишити коментар