Україна

У Тернополі ресторан перетворили на храм, аби працювати вихідними

У Тернополі ресторан перетворили на храм, аби працювати вихідними

Фото: facebook.com/kovalli.in.ua Бізнесмен з Тернополя переробив ресторан на храм

Бізнесмен зі своїми колегами створили релігійну організацію Братство Лисих і юридично можуть працювати у карантин вихідного дня.

Бізнесмен з Тернополя Тарас Ковальчук придумав спосіб, як офіційно може працювати його ресторан і хостел у карантин вихідного дня. Про свій лайфхак він написав на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, він перетворив ресторан на храм, а хостел на монастир.

«Почали шукати юридичний механізм, як ми зможемо продовжити працювати в нових умовах. Почали дивитися на досвід інших країн. Запала в очі Польща (найбільш релігійна країна Європи) і фітнес центр, який став церквою. Почали вивчати, виявилося, церкви не треба, треба просто релігійну організацію», — розповів він.

Після цього Ковальчук зі своїми колегами вирішив створити релігійну організацію Братство Лисих і вести бізнес від її імені.

«Тому на ці вихідні хостел буде працювати у форматі монастиря, Леліві — трапезна, Лисий — храм», — зазначив бізнесмен.

Ковальчук нагадав, що згідно зі ст. 35 Конституції України «Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати жодної, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність».

У Тернополі ресторан перетворили на храм, аби працювати вихідними

 facebook.com/kovalli.in.ua  

Нагадаємо, з 14 листопада в Україні вводять карантин вихідного дня. Нові обмеження будуть діяти з 00:00 суботи до 00:00 неділі. В цей час буде заборонено роботу розважальних закладів, ресторанів, кафе, спортзалів, непродуктових магазинів і ТРЦ.

Карантин вихідного дня: які міста виступили проти

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар