Світ

У світі понад 52 млн випадків захворювання на COVID-19

У світі понад 52 млн випадків захворювання на COVID-19

Кількість заражених коронавірусом в світі перевищила 52 млн

Кількість підтверджених випадків зараження новим коронавірусом тільки в США за добу перевищила рекордно високий з початку пандемії рівень в 140 тис. і склала 145 835 осіб.

У світі коронавірусом заразилися вже більш як 52 млн людей. І ця кількість продовжує стрімко зростати. Це випливає з даних Університету Джонса Хопкінса, опублікованих в середу, 11 листопада.

Так, на один мільйон більше хворих стало більше всього за добу. З початку місяця кількість інфікованих зросла на шість млн осіб.

Більше половини всіх випадків припадає на п’ять країн:

  •     США — 10,3 млн заразилися;
  •     Індія — 8,6 млн;
  •     Бразилія — ​​5,7 млн;
  •     Франція — 1,9 млн;
  •     Росія — 1,8 млн.

Більше одного млн хворих також виявили в Іспанії, Аргентині, Великобританії, Італії та Колумбії.

Нагадаємо, в Україні з 14 листопада вводять карантин вихідного дня. Нові обмеження будуть діяти з 00:00 суботи до 00:00 неділі.

Раніше в Міністерстві охорони здоров’я повідомили, що під розміщення хворих на коронавірус перепрофілюють 83 тисячі ліжок, що є половиною всього ліжкового фонду країни. При цьому раніше в міністерстві допускали, що при погіршенні епідситуації в країні може не вистачити медпрацівників.

Кількість випадків коронавірусу в Україні наближається до 500 тисяч, майже 260 тисяч з них активні, в лікарні госпіталізовані близько 28,5 тисяч пацієнтів.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар