Світ

У США вперше заселили мешканців у надрукований на 3D-принтері будинок

У США вперше заселили мешканців у надрукований на 3D-принтері будинок

Фото: Twitter Побудований за допомогою 3D-принтера будинок

Площа одноповерхової будівлі становить понад 110 квадратних метрів. Фундамент та стіни, зроблені з бетону, звели лише за 12 годин.

  В американському штаті Вірджинія жінка та її 13-річний син стали першими власниками житлового будинку, збудованого із застосуванням технології 3D-друку. Про це у понеділок, 27 грудня, повідомив телеканал CNN.   Будівля була зведена на околицях міста Вільямсберг компанією Alquist в рамках програми будівництва будинків для малозабезпечених, ініційованої благодійною організацією Habitat for Humanity (Будинок для людства).   Площа одноповерхової будівлі з трьома спальнями та двома ванними кімнатами становить понад 110 квадратних метрів. Фундамент та стіни, зроблені з бетону, звели лише за 12 годин із застосуванням величезного 3D-принтера.   Встановленням вікон, даху та оздоблювальними роботами займалася бригада будівельників.   За даними телеканалу, застосування новітніх технологій щонайменше на 15% знизило вартість робіт під час будівництва споруди. При цьому ціну нового житла, взятого сім’єю в іпотеку, не називають.    

  Нагадаємо, що у Техасі планують на 3D-принтері надрукувати район із сотні житлових будинків. У разі реалізації проект стане найбільшим у світі.   На Сумщині друкують будинок на 3D-принтері       Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet Читайте Korrespondent.net в Google News

Джерело

Залишити коментар