Світ

У США схвалили бустерну дозу Pfizer для груп ризику

У США схвалили бустерну дозу Pfizer для груп ризику

Деякі категорії населення США можуть отримати третє COVID-щеплення

У провідних експертів розійшлися думки щодо того, чи слід схвалювати третє щеплення від COVID-19 для всього населення.

Управління із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) дозволило вводити третю дозу вакцини від коронавірусу виробництва Pfizer/BioNTech американцям з груп ризику. Про це в четвер, 23 вересня, повідомило агентство Reuters.

За даними видання, бустерну дозу можуть отримати особи у віці від 65 років, люди, найбільш сприйнятливі до важких захворювань, і ті, хто виконує ризикову роботу, щонайменше через півроку після другого уколу.

При цьому у провідних експертів FDA розійшлися думки щодо того, чи слід схвалювати третє щеплення від COVID-19 для всього населення.

Як зазначено, сьогодні Консультативна група Центрів з контролю і профілактики захворювань США (CDC) може проголосувати за використання третьої вакцини. Однак фахівці визнають, що недостатньо доказів на підтримку ревакцинації для всіх американців у віці 16 років і старше.

У зв’язку з цим група запросила додаткові дані про безпеку.

Нагадаємо, Ізраїль в липні першим в світі схвалив третє COVID-щеплення для жителів країни у віці від 60 років.

Про ревакцинацію подейкують і в Україні. У планах влади вводити третю дозу вакцини від коронавірусу через рік після отримання двох щеплень.

Джерело

Залишити коментар