Україна

У США пояснили, чому Байден не телефонує Зеленському

У США пояснили, чому Байден не телефонує Зеленському

Фото: ukrainian.voanews.com Джордж Кент прокоментував відсутність спілкування Байдена із Зеленським

Дзвінок повинен бути підкріплений діями, зазначили в Держдепартаменті, кажучи про необхідність реформ в Україні.

Президент США Джо Байден досі не подзвонив українському президенту Володимиру Зеленському, бо «дзвінок повинен бути підкріплений діями». Про це заявив заступник помічника держсекретаря США Джордж Кент в коментарі виданню Голос Америки.

Відповідальний за політику США щодо України Кент очікує, що найближчим часом між Байденом і Зеленським все-таки відбудеться розмова.

«Важливо розуміти: дзвінок, враховуючи його символічність, повинен бути підкріплений діями… Ми хочемо, щоб Україна досягла успіху… Але для цього успіху повинні бути правильні дії і правильні реформи», — сказав він.

На питання про те, як президент України і його адміністрація, на думку Кента, справляються з узятими на себе зобов’язаннями, заступник помічника глави Держдепу відповів: «Я б сказав, що найголовніше — це щоб президент Зеленський виконував пріоритети і свої обіцянки, які він дав українському народові, адже саме вони його вибрали». Кент нагадав, що Зеленський і його партія прийшли до влади, обіцяючи українцям реформи і зміни.

Раніше в США висловлювалася думка, що відсутність переговорів може бути пов’язана з проблемами боротьби з корупцією в Україні.

Пізніше в посольстві США в Україні пообіцяли, що розмова відбудеться без будь-яких умов з боку Білого дому.

Джерело

Залишити коментар