Світ

У США перші штати затвердили результати голосування

У США перші штати затвердили результати голосування

Підрахунок голосів на виборах в США

Влада штатів США повинна затвердити результати голосування до 8 грудня. Після цього через шість днів повинна зібратися виборча комісія і оголосити їх офіційно.

Кілька американських штатів вже затвердили результати голосування на виборах президента країни. Про це повідомляє Интерфакс з посиланням на дані аналітичного центру Cook Political Report у четвер, 12 листопада.

Так, першим це зробив Делавер — рідний штат представника демократів Джо Байдена. За нього віддали голоси 296 268 (або 58,7%) виборців, за нинішнього президента США Дональда Трампа в цьому штаті проголосували 200 603 (39,8%) виборців.

Результати також представили Вайомінг, Оклахома, Південна Кароліна, Південна Дакота і Вермонт.

Влада штатів США повинна затвердити результати голосування до 8 грудня, після чого через шість днів повинна зібратися виборча комісія і оголосити їх офіційно.

Напередодні стало відомо, що в одному з ключових американських штатів Джорджії пройде повний перерахунок голосів на президентських виборах. Остаточні підсумки голосування в регіоні будуть оголошені 20 листопада.

Нагадаємо, Трамп не визнав поразку на виборах. Він заявив про фальсифікації під час голосування та анонсував довгу судову тяганину.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар