Світ

У США морпіхи масово відмовляються вакцинуватися від COVID

У США морпіхи масово відмовляються вакцинуватися від COVID

Рівень вакцинації серед американських морпіхів становить 94%

Ситуація викликає тривогу у керівництва, оскільки військовослужбовці, які відрізнялися найсуворішою дисципліною, вирішили не послухатися наказу.

Близько десяти тисяч військових Корпусу морської піхоти США можуть звільнити зі служби за відмову щепитися від коронавірусу. Про це повідомила газета The Washington Post.

Зазначається, що рівень вакцинації серед морпіхів становить 94%, однак ця кількість є однією із найнижчих в американській армії. Наприклад, у Сухопутних військах хоч одну дозу COVID-вакцини отримали 95% солдатів, на флоті — 99,7%.

За даними газети, ситуація з імунізацією викликає тривогу у керівництва Корпусу, оскільки морські піхотинці, які завжди відрізнялися найсуворішою дисципліною, вирішили не послухатися наказу.

Як заявив виданню міністр ВМС США Карлос дель Торо, кожен випадок відмови від вакцинації розглядатиметься окремо, ніхто не звільнятиме військових у день, коли закінчиться термін вакцинації від коронавірусу.

Нагадаємо, у Держбюро розслідувань повідомили, що близько 170 їхніх співробітників не щеплені від коронавірусу, але продовжують виконувати свої обов’язки.

Джерело

Залишити коментар