Політика

У «Слузі народу» розповіли про екстрену нараду фракції із прем’єром щодо тарифів

У "Слузі народу" розповіли про екстрену нараду фракції із прем'єром щодо тарифів

Олексій Устенко. Фото з відкритих джерел

Олексій Устенко зазначив, що перед очільником уряду поставили жорсткі умови

Фракція «Слуга народу» провела екстрену нараду за участю прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо питання тарифів.

Про це в ефірі ток-шоу «19» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Слуга народу») Олексій Устенко.

«Сьогодні було проведено нараду, таку екстрену, фракції «Слуга народу» з прем’єр-міністром. Були поставлені жорсткі умови, що проблема повинна вирішитися у найближчі найкоротші терміни, бо в іншому випадку тоді буде порушене питання або відставки, або ще чогось. «Чогось» – це міністр енергетики має випробувальний термін, то, що він – в. о. Пам’ятаєте, що Рада не підтримала його, дала за нього всього лише 186 голосів, і тому, звичайно, або президент, або прем’єр-міністр буде пробувати подавати ще раз його кандидатуру на узгодження Верховної Ради – міністра енергетики пана Вітренка. І ось виникає питання: якщо він впорається з цією кризою, зможе не просто знизити тарифи від теперішньої вартості на 30%, а повернути назад і далі продовжити політику саме зниження тарифів, тоді, дійсно, він матиме шанс на те, що його призначать, він стане чинним міністром енергетики. В іншому випадку, зрозуміло, жодних шансів у нього не буде», – сказав парламентар.

Новини за темою: До кінця весни неплатежі за «комуналку» можуть сягнути 100 млрд грн, і все – колапс! – Качний

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський обіцяв, що газопостачальна компанія «Нафтогаз України» допомагатиме населенню заощадити на рахунках за газ, а також нагадав, що українці можуть самостійно обрати будь-якого постачальника газу дистанційно.

До слова, газопостачальна компанія «Нафтогаз» оприлюднила нову ціну на газ для побутових клієнтів, так у січні вона збільшилася на 14% у порівнянні з груднем (6,33 грн). 

Як повідомляли, Кабмін має два варіанти, як знижувати тарифи на газ.

Додамо, у Міністерстві енергетики України запропонували з 1 лютого створити «вразливу» групу споживачів та зменшити для них ціни на газ.

Також повідомляли, що Україною ширяться мітинги незадоволених українців, вони вимагають зниження невиправдано високих цін на газопостачання. Протестувальники з Херсонської, Львівської, Вінницької областей та Прикарпаття відмовляються платити за газ.

Джерело

Залишити коментар