Всі новини

У «Слузі народу» назвали організаторів «всеукраїнського опитування» Зеленського

У "Слузі народу" назвали організаторів "всеукраїнського опитування" Зеленського


Укрінформ

Фінансувала опитування партія «Слуга народу»

Для проведення опитування щодо п’яти питань президента Володимира Зеленського в день місцевих виборів 25 жовтня партія «Слуга народу» найняла компанію «Зе медіа». Про це заявив голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко на брифінгу, повідомляє Українська правда. 

«Партія «Слуга народу» взяла на себе фінансування опитування, але щоб уникнути звинувачень в агітації, ми свідомо відмовилися від організації цього опитування. Його організовувала стороння компанія, яку ми запросили. Вона називається «Зе медіа», — розповів Корнієнко.

Він також уточнив, що компанія має повну акредитацію і спроможності проводити соціологічні дослідження, а один із її засновників є професійним соціологом. Також голова партії уточнив, що співпраця із «Зе медіа» триває не одну передвиборчу кампанію.  

«Ми з цією компанією працюємо не першу передвиборчу кампанію: працювали на парламентській з ними. Вони погодилися організувати це опитування — воно не є соціологічним опитуванням, тому тут не має бути якихось особливих вимог, але організувати цю кількість волонтерів-інтерв’юерів, організувати логістику і так далі ця компанія взялася», — пояснив Корнієнко.

Окрім цього, він зазначив, що одна з важливих умов компанії була — відстрочка платежу, тому що «розрахунки по цьому проєкту відбуваються постфактум». Зараз оцінюють реально, скільки волонтерів вийшли на місця біля дільниць і за яким графіком — буде певне відшкодування їм. Також є витрати на логістику, на друк анкет і скриньки.

Нагадаємо, раніше «Слуга народу» оприлюднила попередні результати «всеукраїнського президентського опитування» після обробки 74% бюлетенів. 

Источник

Залишити коментар