Світ

У Швеції підлітки зможуть вакцинуватися всупереч забороні батьків

У Швеції підлітки зможуть вакцинуватися всупереч забороні батьків

У Швеції 15-річним дозволять вакцинуватися навіть всупереч забороні батьків

Представники охорони здоров’я оцінять ступінь зрілості підлітків після того, як вони заповнять анкету і дадуть відповідь на різні питання про їхнє здоров’я.

 

У Швеції з 11 жовтня 15-річним підліткам дозволять вакцинуватися проти коронавірусу всупереч бажанню батьків. Про це повідомляє The Local.

зазначається, що шведська асоціація місцевої влади і регіонів (SKR), що представляє як регіональні уряди, керуючі системою охорони здоров’я Швеції, так і муніципалітети, керуючі школами, заявила, що 15-річні підлітки можуть бути досить зрілими, щоб вирішувати самим вакцинуватися чи ні.

За словами керівника відділу охорони здоров’я, SKR оцінила правову підтримку, яку вона надає регіонам і муніципалітетам, і тепер вважає, що можна оцінити, чи є людина досить зрілою для прийняття рішення у віці від 15 років і старше.

Представники охорони здоров’я оцінять ступінь зрілості після того, як підлітки заповнять анкету і дадуть відповідь на різні питання про їхнє здоров’я. Таким чином перевіряється їх розуміння того, що означає пройти вакцинацію проти коронавірусу.

Регіони і муніципалітети в цілому повинні отримувати письмову згоду батьків, але якщо між батьками і підлітками у віці від 12 до 14 років виникнуть серйозні розбіжності, в деяких випадках медичні працівники все ж можуть дати індивідуальну оцінку зрілості дитини і піти проти волі батьків.

Як повідомлялося раніше, в США будуть вакцинувати від коронавірусу дітей починаючи з п’яти років.

Куба планує щепити дітей від 2-х років власною вакциною

Джерело

Залишити коментар