Політика

У семи містах України стартував другий тур виборів мера

У семи містах України стартував другий тур виборів мера

Фото з відкритих джерел

Виборчий процес триватиме традиційно до 20:00

В Україні сьогодні, 15 листопада, стартувало повторне голосування на виборах міських голів Луцька, Одеси, Сум, Херсона, Камʼянець-Подільська (Хмельницька область), Краматорська (Донецька область) та Українки (Київська область). Про це повідомляє пресслужба Центральної виборчої комісії.

Зокрема, виборчі дільниці в зазначених населених пунктах відчинилися о 8:00 та працюватимуть упродовж дня — до 20:00.

За даними ЦВК, у повторному голосуванні з виборів міського голови, яке відбудеться на 932 виборчих дільницях, загалом зможуть взяти участь орієнтовно понад 1 млн 582 тис. виборців.

Крім того, цього дня у територіальних громадах з кількістю виборців до 10 тисяч у 16 регіонах відбудеться повторне голосування з виборів депутатів місцевих рад: 1 депутата міської ради, 15 депутатів – до 12 селищних рад, 37 депутатів – до 33 сільських рад.

Зауважимо, результати голосування з виборів депутатів місцевих рад та міських голів мають бути встановлені не пізніше як на пʼятий день з дня повторного голосування, тобто до 20 листопада включно.

У семи містах України стартував другий тур виборів мера

ZIK

Нагадаємо, 22 листопада повторне голосування з виборів міського голови призначене у 12 містах 10 регіонів, а саме: у Дніпрі, Нікополі (Дніпропетровська область), Словʼянську (Донецька область), Ужгороді, Бердянську (Запорізька область), Броварах (Київська область), Львові, Дрогобичі (Львівська область), Миколаєві, Полтаві, Рівному та Черкасах.

Новини за темою: ЦВК визначила розмір грошової застави у другому турі місцевих виборів

На 29 листопада призначене повторне голосування на виборах мера Чернівців.

Як відбувалося голосування на чергових місцевих виборах в Україні 25 жовтня, можна дізнатися за цим посиланням, а яких повноважень набудуть новообрані мери і депутати різних рівнів — тут.

Источник

Залишити коментар