Україна

У РНБО вимагають від ЦВК результатів виборів

У РНБО вимагають від ЦВК результатів виборів

Фото: Корреспондент ЦВК закликали негайно оприлюднити результати виборів

В Україні фіксується виникнення ризиків національній безпеці через недостатнє інформування суспільства про офіційні результати виборів.

Центральна виборча комісія повинна вжити заходів для негайного встановлення та оприлюднення результатів голосування на минулих місцевих виборах. Про це йдеться в листі секретаря Ради національної безпеки і оборони Олексія Данилова, повідомляє в середу, 11 листопада, прес-служба РНБО.

Так, в листі на ім’я глави ЦВК Олега Діденка, Данилов зазначив, що ЦВК в умовах нового виборчого закону «проводить значну роботу із забезпечення прав українських громадян обирати і бути обраними».

«Разом з тим, Апаратом Ради національної безпеки і оборони України фіксується зростання соціальної напруженості і, як наслідок, виникнення ризиків національній безпеці в ситуації, пов’язаній з питанням недостатнього інформування суспільства про офіційні результати виборів», — заявив він.

Данилов зокрема нагадав, що відповідно до календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, затвердженого постановою ЦВК від 8 серпня 2020 року №163, граничною датою встановлення результатів голосування з місцевих виборів визначено 6 листопада 2020 року включно.

«Разом з тим, на сьогоднішній день, в певній частині територіальних округів результати голосування з місцевих виборів не встановлені», — зазначив секретар РНБО.

У зв’язку з цим Данилов звернув увагу глави ЦВК на необхідність «прийняття невідкладних заходів із встановлення результатів голосування на місцевих виборах і негайного їх оприлюднення» на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Нагадаємо, станом на сьогодні на місцевих виборах обрані вже більш як 300 мерів.

У РНБО розповіли про кібербезпеку під час виборів

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар