Світ

У РФ оцінили можливу зустріч Путіна із Зеленським

У РФ оцінили можливу зустріч Путіна із Зеленським

У Кремлі не відкидають зустрічі Путіна із Зеленським поза Нормандським форматом

Спектр питань, які можуть обговорювати два президенти, ширший від порядку денного саміту «нормандської четвірки», заявили у Кремлі.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков у вівторок, 12 жовтня, заявив, що порядок денний можливої зустрічі президента Росії Володимира Путіна з президентом України Володимиром Зеленським буде відрізнятися від порядку денного саміту «нормандської четвірки». Сторони не обмежуватимуться мінським комплексом заходів, передає ТАСС.

«Ні, це не одне і те ж. Тут (в рамках» нормандської четвірки «, — ред.) порядок денний абсолютно зрозумілий, він окреслений мінським комплексом заходів, навколо якого ведеться робота», — відповів Пєсков на запитання про те, чи буде на зустрічі лідерів України та РФ обговорюватися нормандський порядок денний.

Водночас перспективи проведення саміту в «нормандському форматі» на вищому рівні будуть зрозумілі після зустрічі глав МЗС, зазначив Пєсков.

«Зараз з високим ступенем ймовірності нам потрібно буде чекати зустрічі міністрів закордонних справ. А вже за підсумками цієї зустрічі ми з вами побачимо можливі контури евентуального саміту «нормандської четвірки», — сказав Пєсков, відповідаючи на питання, чи стали більш відчутними перспективи проведення цієї зустрічі після телефонної розмови президента РФ з канцлером ФРН і лідером Франції.

Напередодні в РФ заявляли, що не бачать сенсу в переговорах з Києвом, і Росії потрібно почекати нового, більш адекватного керівництва України.

Також напередодні канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Еммануель Макрон провели телефонну розмову з президентом РФ Володимиром Путіним.

Джерело

Залишити коментар