Світ

У МЗС РФ засумнівалися у завершенні денацифікації ФРН

У МЗС РФ засумнівалися у завершенні денацифікації ФРН

Фото: wikipedia.org Марія Захарова

За словами Захарової, таким чином «ФРН закликає примар уже не холодної, а справжнісінької «гарячої» війни».

У МЗС Росії заявили, що постачання ФРН озброєнь в Україну змушує задуматися, наскільки було завершено процес денацифікації в самій Німеччині. Про це заявила речник відомства Марія Захарова, пише Інтерфакс.

«Цим своїм рішенням ФРН закликає примар уже не холодної, а справжнісінької «гарячої» війни. Занадто багато сумних асоціацій викликає перспектива подальшого «військового» накачування Києва з боку Берліна, який, крім того, мабуть, не віддає собі» звіту, що у нинішній ситуації поставлені озброєння легко можуть стати на українській території здобиччю неонацистів, терористів та мародерів», — сказала вона.

Захарова назвала допомогу Німеччині Україні «обурливим жестом, який обґрунтовується боротьбою України за свою свободу та незалежність, а також загрозою, яку РФ становить для європейської безпеки».

«Постачання зброї ідейним спадкоємцям нацистського посібника С. Бандери змушує нас хоч-не-хоч задатися риторичним питанням — а наскільки всеосяжним і завершеним був процес денацифікації в самій Німеччині після поразки у Другій Світовій війні? У цьому контексті тепер, на жаль, стають зрозумілими знецінюючі репліки О. Шольца, який у ході Мюнхенської конференції з питань політики безпеки 18 лютого 2022 року оголосив «сміховинними» факти геноциду мирного населення Донбасу, що розкрилися, з боку українських військових», — додала Захарова.

Нагадаємо, раніше в НАТО заявили, що продовжать постачати зброю Україні.

Німеччина готова прийняти біженців з України, які прибудуть до ЄС

Джерело

Залишити коментар