Україна

У МОЗ шукають рішення для хворих на COVID, які не підписали декларацію

У МОЗ шукають рішення для хворих на COVID, які не підписали декларацію

Фото: facebook.com/maksym.stepanov.official Максим Степанов особисто зіткнувся з проблемою COVID-пацієнтів

Міністр охорони здоров’я, як виявилося, сам не має сімейного лікаря, і тепер займеться проблемою тих, хто як і він, захворів на коронавірус, не підписавши декларацію з лікарем.

Глава МОЗ Максим Степанов захворів на коронавірус, не підписавши декларацію із сімейним лікарем, після чого вирішив зайнятися цією проблемою, з якою зіштовхуються також прості українці. Про це він повідомив в ході брифінгу у понеділок, 16 листопада.

«Я вирішив пройти весь шлях як звичайний пацієнт.

Я зателефонував у наш контакт-центр, тому що у мене немає сімейного лікаря.

Які висновки були зроблені з цієї розмови з контакт-центром: нам дуже необхідно якнайшвидше знайти рішення, підписувати онлайн-декларації із сімейними лікарями», — розповів Степанов.

Міністр каже, що дав відповідне завдання своїм заступникам, щоб вони опрацювали це питання.

«Я впевнений, що ми знайдемо рішення. Або це буде онлайн-декларація, або якщо немає сімейного лікаря, і не буде знайдено, як підписувати декларацію, то будь-який пацієнт, будь-який громадянин України повинен бути забезпечений медичною допомогою і медичним працівником, який буде вести його протягом його хвороби COVID-19», — зазначив Степанов.

Нагадаємо, в суботу, 14 листопада, у Максима Степанова підтвердили коронавірус. Глава міністерства пішов на самоізоляцію після підтвердження діагнозу. На наступний день він заявив, що хоче перенести хворобу як звичайний пацієнт, щоб на власному досвіді перевірити протоколи лікування в країні.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар