Всі новини

У Маріуполі з метою фальсифікації затягують підрахунок голосів

У Маріуполі з метою фальсифікації затягують підрахунок голосів

В Маріуполі затягують підрахунок голосів
Фото з відкритих джерел

За попередніми підрахунками, «Слуга народу» не проходить до Маріупольської міської ради

У Маріуполі затягують процес підрахунку голосів з метою сфальсифікувати результати виборів на користь партії «Слуга народу». Про це повідомляє пресслужба партії «Опозиційна платформа — За життя». 

Так, станом на 11 годину ранку територіальні виборчі комісії опрацювали 2% протоколів. Тоді як приблизно 40 дільничних комісій досі не здали в ТВК результати підрахунків. Також є комісії, які продовжують рахувати бюлетені на дільницях.

«За словами наших спостерігачів і членів комісій в ТВК величезні черги, а сам процес прийняття протоколів штучно затягується. У кращому випадку, за дві години приймаються документи тільки однієї ділянки», — пояснили в прес-службі ОПЗЖ. 

Також частину комісій відправляють на перерахунок, нібито через технічні помилки. Відзначимо, багато членів комісій працюють без сну і відпочинку вже третю добу. У зв’язку з цим на дільницях були зафіксовані випадки, коли людей вивозили карети швидкої допомоги. 

«На нашу думку, процес підрахунку затягують спеціально! Для того, щоб спробувати сфальсифікувати кількість голосів за партію «Слуга народу», — переконані в ОПЗЖ. 

У партії заявили, що, за попередніми даними, «Слуга народу» не проходить до Маріупольської міської ради. Зокрема, президентська партія набирає приблизно 4,8% голосів.

«Саме тому комісії повторно відправляють на перерахунок. Судячи з усього, поки що нинішня Маріупольська влада не хоче вдарити обличчям перед президентом і робить все можливе, щоб завести в міську раду хоча б кілька «зелених», — зазначили в пресслужбі опозиційної політсили.

Так, станом на 16 годину в Маріуполі оброблено приблизно 80% бюлетенів. За підсумками паралельного підрахунку, який веде штаб «Опозиційної платформи — За життя», до міської ради заходять три політичні партії: Блок Вадима Бойченка (42,29%), «Опозиційна платформа – За життя» (37,57%) і Партія Шарія (7,4%). Тоді як інші учасники передвиборної гонки, в тому числі і «Слуга народу» ( 4,8%) не проходять 5% бар’єр.

Нагадаємо, нещодавно співголова «Опозиційної платформи — За життя», народний депутат Юрій Бойко заявив, що «слуги народу» та місцеві «князьки» відповідатимуть за фальсифікації та спроби зняти опозицію з виборів.

Источник

Залишити коментар