Світ

У Лондоні затримано ще 30 еко-активістів

У Лондоні затримано ще 30 еко-активістів

У Лондоні затримали ще 30 кліматичних активістів

Активісти влаштували сидячу акцію протесту на підтримку затриманих учасників організації Insulate Britain.

У Лондоні заарештували 30 кліматичних активістів, які влаштували сидячу акцію протесту, яка на кілька годин заблокувала рух транспорту на мосту Ламбет у центрі міста. Про це повідомляє Sky News у неділю, 21 листопада.

Акція пройшла на підтримку дев’ятьох учасників організації Insulate Britain, заарештованих на цьому тижні за порушення заборони на блокування доріг. Пікетники вимовляли промови, співали пісні та скандували різні гасла.

Зазначимо, що у Великій Британії 16 листопада засудили до позбавлення волі дев’ять активістів руху Insulate Britain (Утепліть Британію — ред.) за неузгоджену акцію протесту, учасники якої блокували трасу M25.

Рух Insulate Britain вимагає, щоб влада Британії здійснила термомодернізацію житлового фонду до 2030 року, покликану зменшити витрати енергоресурсів, а потім і викиди парникових газів.

Раніше вчені заявили, що підвищення температури стане катастрофою для мільярда людей. Максимальна температура для організму людини становить 32С. В іншому випадку організм не охолоджується.

«Жалюгідне видовище». В ООН провалили порятунок клімату

Джерело

Залишити коментар