Україна

У Криму пробурять водовід для Ялти

У Криму пробурять водовід для Ялти

Фото: Радио Свобода Вартість робіт оцінюється в більш ніж 8,5 млрд російських рублів

Воду будуть викачувати з Щасливенського водосховища, де поки ще є помірні запаси.

У анексованому Криму побудують тунельний магістральний водовід в Ялту від Щасливенського водосховища для подачі прісної води. Про це повідомляють Новини Криму в неділю, 18 квітня.

Так званий «міністр будівництва і архітектури» Криму Михайло Храмов розповів, що експертиза проекту знаходиться на завершальній стадії.

«Десь через місяць, два максимум, ми отримаємо експертизу і приступимо до повномасштабного будівництва. На сьогодні портал вже виконаний, щит повністю змонтований, зібраний, випробуваний. Залишилося тільки, так би мовити, прапорцем відмахнутися, і почнемо бурити», — розповів Храмов.

Підрядником будівництва об’єкта була визначена компанія ТоннельГеоСтрой з Санкт-Петербурга. Вартість робіт оцінюється в більш ніж 8,5 млрд російських рублів (близько 112 млн доларів — ред.).

Раніше на цій неділі стало відомо, що в Криму обмілів черговий водойом. При обсязі Балановського водосховища 5,1 млн кубометрів, зараз воно заповнене водою приблизно на п’яту частину. Були опубліковані фото пересихаючої водойми.

Джерело

Залишити коментар