Україна

У Києві через порушення карантину закрили Епіцентр

У Києві через порушення карантину закрили Епіцентр

Фото: Корреспондент Епіцентр порушив карантин вихідного дня

Були випадки, коли гіпермаркет Епіцентр, нібито закритий для відвідувачів, працював у режимі онлайн-доставки за замовленням, однак люди перебували всередині магазину.

У суботу, 14 листопада, було припинено роботу магазину Епіцентр на Позняках у Києві, який працював в повному обсязі, всупереч карантину вихідного дня, повідомляє Головне управління Держпродпотребслужби в Києві

«Спільними групами контролю вихідного дня в складі співробітників ГУ Держпродпотребслужби м.Києва, Муніципальної охорони і департаменту муніципальної безпеки КМДА було здійснено контроль Епіцентру на Григоренка. Він працював у повному обсязі. В результаті — діяльність припинена, викликана слідча оперативна група для фіксації злочину відповідно зі ст. 325 КК: порушення санітарних правил і норм посадовими особами Епіцентру під час «карантину вихідного дня»», — йдеться в повідомленні Держпродпотребслужби.

За даними відомства, відповідно до інформації для громадян у будівлях Епіцентру, вони працюють в режимі онлайн, однак, за фактом, майже всі магазини продовжують приймати відвідувачів. Оформлення замовлень і розрахунки за придбаний товар проводять безпосередньо в магазинах.

Були випадки, коли магазин Епіцентр, нібито закритий для відвідувачів, працює в режимі онлайн-доставки за замовленням, однак люди всередині є. Кажуть, що замовляють онлайн уже всередині закладу.

Нагадаємо, що відразу після оголошення карантину вихідного дня Епіцентр написав в Facebook: «Продукти у нас є, вироби медичного призначення, ліки — є, корм для тварин — є. Завозимо паливо». І додав картинку: «Увага! Вводимо 72-годинну п’ятницю!!!».

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов обурився жартівливою бравадою торгової мережі на тлі посилення карантину на вихідні.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар